Ogłoszenie

Uwaga ważne forum zostaje wznowione i wszystko będzie odnowa jeżeli chodzi o gry.

#1 2010-12-28 17:12:25

 Kai

Head MG

Zarejestrowany: 2010-12-27
Posty: 98
Punktów :   

Zapisy do MG Kai'a

Formularz do gry trenerskiej:



Kod:

[b]1.Imię/Ksywka: [/b]Obowiązkowe
[b]2.Nazwisko: [/b]Nieobowiązkowe
[b]3.Płeć: [/b]chłopak/dziewczyna
[b]4.Wiek: [/b]Nieobowiązkowe
[b]5.Wygląd: [/b](zdjęcie i opis tego zdjęcia ale wygląd jak włosy,oczy opisać nie patrząc na zdjęcie)Obowiązkowe
[b]6.Charakter: [/b]Obowiązkowe(min.3 pełne linijki co lubi i nie lubi i na niektóre rzeczy reaguje itd.)
[b]7.Zawód/Profesja: [/b]Obowiązkowe(min.2 można mieć,np. być koordynatorem i magikiem,albo trener i klaun)
[b]8.Pochodzenie: [/b]Nieobowiązkowe(miasto i region)
[b]9.Miejsce przygody: [/b]Obowiązkowe(miasto i region)
[b]10.Starter: [/b]Obowiązkowe(oprócz legend,ewolucji,shiny,skamielin,smoków)
[b]11.Cel: [/b]Obowiązkowe i można coś od siebie
[b]12.Historia: [/b]Obowiązkowa(ciekawa,polegająca na celu,przyjemna,min. 8 pełnych linijek,2 dialogi i w jednym 4 wypowiedzi)
[b]13.Przyjaciele: [/b]Nieobowiązkowe
[b]14.Prośby: [/b]Nieobowiązkowe

Zapisujecie się do Special Adventure pisząc zapis ,a ja wtedy robię Ci kartę postaci.

Formularz do gry pokemonowej:



Kod:

[b]1.Imię/Ksywka: [/b]Obowiązkowe
[b]2.Płeć: [/b]chłopak/dziewczyna
[b]3.Wiek: [/b]Nieobowiązkowe
[b]4.Wygląd: [/b](opis nieobowiązkowy i obowiązkowe zdjęcie pokemona)Obowiązkowe
[b]5.Charakter: [/b]Obowiązkowe(min.3 pełne linijki co lubi i nie lubi i na niektóre rzeczy reaguje itd.)
[b]6.Gatunek: [/b]Obowiązkowe(rodzaj pokemona np.HootHoot lub Riolu,)
[b]7.Pochodzenie: [/b]Nieobowiązkowe(miasto i region)
[b]8.Miejsce przygody: [/b]Obowiązkowe(miasto i region)
[b]9.Cel: [/b]Obowiązkowe i można coś od siebie
[b]10.Historia: [/b]Obowiązkowa(ciekawa,polegająca na celu,przyjemna,min. 8 pełnych linijek,2 dialogi i w jednym 4 wypowiedzi)
[b]11.Przyjaciele: [/b]Nieobowiązkowe
[b]12.Prośby: [/b]Nieobowiązkowe

Regulamin


1.W grze pokemonowej można być ,każdym pokemon nawet legendą lecz zaczyna się od 5lvl.
2.Odpis musi wynosić 3 pełne linijki w każdej grze.Czym dłuższy i ciekawy tym lepsza gra.
3.Czym lepsza taktyka większa szansa na wygraną lub na spotkanie lub na z łapanie pokemona.
4.Zdarza się czasami ,że jestem złośliwy ale nie zawsze raczej rzadko lub ,żeby było śmiesznie w grze.
5.Część regulaminy różni się trochę od normalnego ale i tamtej reszty trzeba przestrzegać.
6.U mnie można rzadko spotkać pokemony z piątej generacji bo jeszcze się na niej dobrze nie znam i startery też nie mogą być z piątej generacji i region też
7.Więc zapisując się do mnie akceptujesz mój regulamin.

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
GotLink.plOpisy do gg pokoje w Mikoszewie igły do karpuli